CHICAGO MINIATURE LIGHTING 6091M5-24V PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 9.65MM, GREEN, 24V
Product details
| LED Colour | Green |
| Forward Current If | - |
| Operating Voltage | 24VDC |
| Mounting Hole Dia | 9.65mm |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Luminous Intensity | - |
| IP / NEMA Rating | Not Rated |
Other details
| Brand | CHICAGO MINIATURE LIGHTING |
| Part Number | 6091M5-24V |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Product Change Notice EN |
Product details
| LED Colour | Green |
| Forward Current If | - |
| Operating Voltage | 24VDC |
| Mounting Hole Dia | 9.65mm |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Luminous Intensity | - |
Other details
| Part Number | 6091M5-24V |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Product Change Notice EN |
| Operating Voltage | 24VDC |
| Mounting Hole Dia | 9.65mm |