Bourns MOV-14D101KTR TVS Varistor MOV 60 V 14 MOV-14DxxxK Series 165 Disc 14mm Metal Oxide (MOV)
HomeStore
This is a MOV-14D101KTR TVS Varistor , MOV, 60 V, 14 V, MOV-14DxxxK Series, 165 V, Disc 14mm, Metal Oxide Varistor (MOV) product from BOURNS with the model number MOV-14D101KTR
Other details
Brand BOURNS
Part Number MOV-14D101KTR
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
3D Product Image EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand BOURNS
Part Number MOV-14D101KTR
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number MOV-14D101KTR
Bourns MOV-14D101KTR TVS Varistor MOV 60 V 14 MOV-14DxxxK Series 165 Disc 14mm Metal Oxide (MOV) | Tanotis