Bourns AV14K1812801NIR1HT AV14K1812801NIR1HT TVS Varistor High Temperature 14 V 16 Avht 40 1812 [4532 Metric]
HomeStore
This is a AV14K1812801NIR1HT TVS Varistor , High Temperature, 14 V, 16 V, AVHT, 40 V, 1812 [4532 Metric] product from BOURNS with the model number AV14K1812801NIR1HT
Other details
Brand BOURNS
Part Number AV14K1812801NIR1HT
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand BOURNS
Part Number AV14K1812801NIR1HT
Description
Part Number AV14K1812801NIR1HT
Bourns AV14K1812801NIR1HT AV14K1812801NIR1HT TVS Varistor High Temperature 14 V 16 Avht 40 1812 [4532 Metric] | Tanotis