ABB S204M-D32 32A 4P Type D MCB
HomeStore
This is a 32A 4P Type D MCB product from ABB with the model number S204M-D32
Product details
Product Range System Pro M Compact S200 Series
Voltage Rating V AC 400VAC
Voltage Rating V DC -
Current Rating 32A
No. of Poles 4 Pole
Circuit Breaker Mounting DIN Rail
Other details
Brand ABB
Part Number S204M-D32
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Voltage Rating V AC 400VAC
Voltage Rating V DC -
Current Rating 32A
No. of Poles 4 Pole
Other details
Brand ABB
Part Number S204M-D32
Description
Voltage Rating V AC 400VAC
Current Rating 32A
No. of Poles 4 Pole
Part Number S204M-D32
ABB S204M-D32 32A 4P Type D MCB | Tanotis