
Xerox Yellow Standard Capacity Toner Cartridge for VersaLink C7000 Color Printer
- For VersaLink C7000 Color Printer
- Yield: 3300 Pages
The Yellow Standard Capacity Toner Cartridge from Xerox yields 3300 pages and is designed to provide the best image quality and most reliable printing for the VersaLink C7000 Color Printer.
- Compatible Printers
- VersaLink C7000 Color Printer
Xerox 106R03762 Specs
| Quantity | 1 Cartridge |
| Printer Type | Laser Printers |
| Container Type | Laser Toner Cartridge |
| Yield Type | Standard |
| Color | Yellow |
| Color Page Yield | 3300 Pages |
| Compatibility | Xerox VersaLink |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Package Weight | 2.0 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 19.0 x 3.9 x 3.9" |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them.
Xerox Yellow Standard Capacity Toner Cartridge for VersaLink C7000 Color Printer
- For VersaLink C7000 Color Printer
- Yield: 3300 Pages
The Yellow Standard Capacity Toner Cartridge from Xerox yields 3300 pages and is designed to provide the best image quality and most reliable printing for the VersaLink C7000 Color Printer.
- Compatible Printers
- VersaLink C7000 Color Printer
Xerox 106R03762 Specs
| Quantity | 1 Cartridge |
| Printer Type | Laser Printers |
| Container Type | Laser Toner Cartridge |
| Yield Type | Standard |
| Color | Yellow |
| Color Page Yield | 3300 Pages |
| Compatibility | Xerox VersaLink |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Package Weight | 2.0 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 19.0 x 3.9 x 3.9" |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- For VersaLink C7000 Color Printer
- Yield: 3300 Pages
The Yellow Standard Capacity Toner Cartridge from Xerox yields 3300 pages and is designed to provide the best image quality and most reliable printing for the VersaLink C7000 Color Printer.
- Compatible Printers
- VersaLink C7000 Color Printer
Xerox 106R03762 Specs
| Quantity | 1 Cartridge |
| Printer Type | Laser Printers |
| Container Type | Laser Toner Cartridge |
| Yield Type | Standard |
| Color | Yellow |
| Color Page Yield | 3300 Pages |
| Compatibility | Xerox VersaLink |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Package Weight | 2.0 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 19.0 x 3.9 x 3.9" |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them.


