
WURTH ELEKTRONIK 9771050360R Standoff, Tin Plated, Steel, Round Male-Female, M3, 5 mm, 11 mm
WURTH ELEKTRONIK 9771050360R Standoff, Tin Plated, Steel, Round Male-Female, M3, 5 mm, 11 mm
Product details
| Standoff Material | Steel |
| Body Length | 5mm |
| Thread Size - Metric | M3 |
| Product Range | 9771 Series |
| Standoff Type | Round Male-Female |
| Thread Size - Imperial | - |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 9771050360R |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $4.05
-70%$4.05
$1.21WURTH ELEKTRONIK 9771050360R Standoff, Tin Plated, Steel, Round Male-Female, M3, 5 mm, 11 mm
Product details
| Standoff Material | Steel |
| Body Length | 5mm |
| Thread Size - Metric | M3 |
| Product Range | 9771 Series |
| Standoff Type | Round Male-Female |
| Thread Size - Imperial | - |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 9771050360R |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Standoff Material | Steel |
| Body Length | 5mm |
| Thread Size - Metric | M3 |
| Product Range | 9771 Series |
| Standoff Type | Round Male-Female |
| Thread Size - Imperial | - |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 9771050360R |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











