
Wurth Elektronik 7425130 Fastener Screw Mount Cable Clamp 4 mm Metallized Nylon Natural 13.9 9
Wurth Elektronik 7425130 Fastener Screw Mount Cable Clamp 4 mm Metallized Nylon Natural 13.9 9
Product details
| Cable Clamp / Clip Type | Screw Mount Cable Clamp |
| Internal Diameter | 4mm |
| Cable Clamp / Clip Material | Metallized Nylon |
| Cable Clamp / Clip Colour | Natural |
| External Length | 13.9mm |
| External Width | 9mm |
| Height | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 7425130 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $1.77
-70%$1.77
$0.53Wurth Elektronik 7425130 Fastener Screw Mount Cable Clamp 4 mm Metallized Nylon Natural 13.9 9
Product details
| Cable Clamp / Clip Type | Screw Mount Cable Clamp |
| Internal Diameter | 4mm |
| Cable Clamp / Clip Material | Metallized Nylon |
| Cable Clamp / Clip Colour | Natural |
| External Length | 13.9mm |
| External Width | 9mm |
| Height | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 7425130 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Cable Clamp / Clip Type | Screw Mount Cable Clamp |
| Internal Diameter | 4mm |
| Cable Clamp / Clip Material | Metallized Nylon |
| Cable Clamp / Clip Colour | Natural |
| External Length | 13.9mm |
| External Width | 9mm |
| Height | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 7425130 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











