
WURTH ELEKTRONIK 662100124015 CRIMP LEAD, SKT, 3MM, 20-24AWG, 150MM
Product details
| Cable Length - Metric | 150mm |
| Connector Type B | Free Ends |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | Crimp Socket |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 5.9" |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 662100124015 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $1.50
-70%$1.50
$0.45WURTH ELEKTRONIK 662100124015 CRIMP LEAD, SKT, 3MM, 20-24AWG, 150MM
Product details
| Cable Length - Metric | 150mm |
| Connector Type B | Free Ends |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | Crimp Socket |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 5.9" |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 662100124015 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Cable Length - Metric | 150mm |
| Connector Type B | Free Ends |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | Crimp Socket |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 5.9" |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 662100124015 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
