WAMCO WL-2150A1 NEON INDICATOR, 115VAC, 1.5mA, RED
HomeStore
This is a NEON INDICATOR, 115VAC, 1.5mA, RED product from WAMCO with the model number WL-2150A1
Product details
Supply Voltage 125V
Lamp Base Type Wire Leaded
Illumination Colour Red
Mounting Hole Dia 7.87mm
Lens Shape Round with Flat Top
Current Rating 1.5mA
Product Range 2150A Series
Other details
Brand WAMCO
Part Number WL-2150A1
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Supply Voltage 125V
Lamp Base Type Wire Leaded
Illumination Colour Red
Mounting Hole Dia 7.87mm
Lens Shape Round with Flat Top
Current Rating 1.5mA
Product Range 2150A Series
Other details
Brand WAMCO
Part Number WL-2150A1
Description
Supply Voltage 125V
Mounting Hole Dia 7.87mm
Current Rating 1.5mA
Product Range 2150A Series
Part Number WL-2150A1
WAMCO WL-2150A1 NEON INDICATOR, 115VAC, 1.5mA, RED | Tanotis