
VOLEX 17750 POWER CORD, IEC60320C-13, 3M, 10A, BLACK
Product details
| Cable Length - Metric | 3m |
| Connector Type B | Free End |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | IEC 60320 C13 |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 10ft |
Other details
| Brand | VOLEX |
| Part Number | 17750 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
VOLEX 17750 POWER CORD, IEC60320C-13, 3M, 10A, BLACK
Product details
| Cable Length - Metric | 3m |
| Connector Type B | Free End |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | IEC 60320 C13 |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 10ft |
Other details
| Brand | VOLEX |
| Part Number | 17750 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Cable Length - Metric | 3m |
| Connector Type B | Free End |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | IEC 60320 C13 |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 10ft |
Other details
| Brand | VOLEX |
| Part Number | 17750 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










