VISHAY RN60D5000FB14 Through Hole Resistor, 500 ohm, RN Series, 250 mW, ± 1%, Axial Leaded, 300 V
Product details
Other details
| Brand | VISHAY |
| Part Number | RN60D5000FB14 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |