VIDEK 2585A-1 USB Cable Assembly, USB Type A Plug, USB Type B Plug, USB 3.0, 3.28 ft, 1 m
Product details
| Electronic Marking | - |
| Connector A | USB Type A Plug |
| Cable Length - Metric | 1m |
| Connector B | USB Type B Plug |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
| USB Standard | USB 3.0 |
| Cable Length - Imperial | 3.28ft |
Other details
| Brand | VIDEK |
| Part Number | 2585A-1 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $10.77
-70%$10.77
$3.23VIDEK 2585A-1 USB Cable Assembly, USB Type A Plug, USB Type B Plug, USB 3.0, 3.28 ft, 1 m
Product details
| Electronic Marking | - |
| Connector A | USB Type A Plug |
| Cable Length - Metric | 1m |
| Connector B | USB Type B Plug |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
| USB Standard | USB 3.0 |
| Cable Length - Imperial | 3.28ft |
Other details
| Brand | VIDEK |
| Part Number | 2585A-1 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Electronic Marking | - |
| Connector A | USB Type A Plug |
| Cable Length - Metric | 1m |
| Connector B | USB Type B Plug |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
| USB Standard | USB 3.0 |
| Cable Length - Imperial | 3.28ft |
Other details
| Brand | VIDEK |
| Part Number | 2585A-1 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










