
VERMASON 241065 Antistatic Storage, Conductive, Box, 11 mm, 35 mm
Product details
| ESD Storage Type | - |
| External Height - Imperial | - |
| External Height - Metric | 11mm |
| External Width - Imperial | - |
| External Width - Metric | 35mm |
| External Depth - Imperial | - |
| External Depth - Metric | 35mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | VERMASON |
| Part Number | 241065 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $6.10
-70%$6.10
$1.83VERMASON 241065 Antistatic Storage, Conductive, Box, 11 mm, 35 mm
Product details
| ESD Storage Type | - |
| External Height - Imperial | - |
| External Height - Metric | 11mm |
| External Width - Imperial | - |
| External Width - Metric | 35mm |
| External Depth - Imperial | - |
| External Depth - Metric | 35mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | VERMASON |
| Part Number | 241065 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| ESD Storage Type | - |
| External Height - Imperial | - |
| External Height - Metric | 11mm |
| External Width - Imperial | - |
| External Width - Metric | 35mm |
| External Depth - Imperial | - |
| External Depth - Metric | 35mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | VERMASON |
| Part Number | 241065 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.


