
VERMASON 231280 ESD Grounding Cord, Bench Mat, Black, 4.5m, 1Mohm
Product details
| Lead Length | 4.5m |
| Ground Cord Colour | Black |
| Ground Terminals | - |
| End To Ground Resistance | 1Mohm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | VERMASON |
| Part Number | 231280 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $29.25
-70%$29.25
$8.78VERMASON 231280 ESD Grounding Cord, Bench Mat, Black, 4.5m, 1Mohm
Product details
| Lead Length | 4.5m |
| Ground Cord Colour | Black |
| Ground Terminals | - |
| End To Ground Resistance | 1Mohm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | VERMASON |
| Part Number | 231280 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Lead Length | 4.5m |
| Ground Cord Colour | Black |
| Ground Terminals | - |
| End To Ground Resistance | 1Mohm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | VERMASON |
| Part Number | 231280 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.


