TROMPETER - CINCH CONNECTIVITY TET-1553-3-78 RF TERMINATOR, TRB PLUG, 1MHZ, 78OHM
HomeStore
Product details
Technical Specifications
Find similar products
RF / Coaxial Termination Type
Coaxial Termination
Operating Frequency Min
Operating Frequency Max
Impedance
78ohm
Open menu
SVHC
To Be Advised
Find similar products
Coaxial Cable Type
Frequency Max
1MHz
Connector Type
TRB
Product Range
TET-1553 Series
Other details
Brand TROMPETER - CINCH CONNECTIVITY
Part Number TET-1553-3-78
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Technical Specifications
RF / Coaxial Termination Type
Coaxial Termination
Operating Frequency Min
Operating Frequency Max
Impedance
78ohm
Open menu
SVHC
To Be Advised
Coaxial Cable Type
Frequency Max
1MHz
Connector Type
TRB
Product Range
TET-1553 Series
Other details
Part Number TET-1553-3-78
78ohm
1MHz
Part Number TET-1553-3-78
TROMPETER - CINCH CONNECTIVITY TET-1553-3-78 RF TERMINATOR, TRB PLUG, 1MHZ, 78OHM | Tanotis