Stmicroelectronics BTA16-800SWRG Triac 800 V 16 A TO-220AB 1.3 160 15 mA
HomeStore
Other details
Brand STMICROELECTRONICS
Part Number BTA16-800SWRG
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand STMICROELECTRONICS
Part Number BTA16-800SWRG
Quantity Each
Part Number BTA16-800SWRG
Stmicroelectronics BTA16-800SWRG Triac 800 V 16 A TO-220AB 1.3 160 15 mA | Tanotis