SCHAFFNER RN114-4-02-1M5 FILTER, COMMON MODE, 1.5MH, 4A, RAD
HomeStore
This is a FILTER, COMMON MODE, 1.5MH, 4A, RAD product from SCHAFFNER with the model number RN114-4-02-1M5
Product details
Inductance 1.5mH
Rated Current 4A
Product Range RN Series
Other details
Brand SCHAFFNER
Part Number RN114-4-02-1M5
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Inductance 1.5mH
Rated Current 4A
Product Range RN Series
Other details
Brand SCHAFFNER
Part Number RN114-4-02-1M5
Description
Inductance 1.5mH
Rated Current 4A
Part Number RN114-4-02-1M5
SCHAFFNER RN114-4-02-1M5 FILTER, COMMON MODE, 1.5MH, 4A, RAD | Tanotis