
SCHAFFNER IL19-UK1-H05-3150-200 Mains Power Cord, IEC 60320 C19, Mains Plug, UK, 6.56 ft, 2 m, Black
SCHAFFNER IL19-UK1-H05-3150-200 Mains Power Cord, IEC 60320 C19, Mains Plug, UK, 6.56 ft, 2 m, Black
Product details
| Connector Type A | IEC 60320 C19 |
| Connector Type B | Mains Plug, UK |
| Cable Length - Imperial | 6.56ft |
| Cable Length - Metric | 2m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | SCHAFFNER |
| Part Number | IL19-UK1-H05-3150-200 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $54.74
-70%$54.74
$16.42SCHAFFNER IL19-UK1-H05-3150-200 Mains Power Cord, IEC 60320 C19, Mains Plug, UK, 6.56 ft, 2 m, Black
Product details
| Connector Type A | IEC 60320 C19 |
| Connector Type B | Mains Plug, UK |
| Cable Length - Imperial | 6.56ft |
| Cable Length - Metric | 2m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | SCHAFFNER |
| Part Number | IL19-UK1-H05-3150-200 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector Type A | IEC 60320 C19 |
| Connector Type B | Mains Plug, UK |
| Cable Length - Imperial | 6.56ft |
| Cable Length - Metric | 2m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | SCHAFFNER |
| Part Number | IL19-UK1-H05-3150-200 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










