Samtec FFSD-10-D-15.00-01-N . Ribbon Cable IDC Receptacle to 20 Ways 15 " 381 mm 1.27 New
Other details
| Brand | SAMTEC |
| Part Number | FFSD-10-D-15.00-01-N . |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |