
Roline 21.15.2970 Ethernet Cable Cat6a 300 mm 11.8 " RJ45 Plug to Grey
Product details
| LAN Category | Cat6a |
| Cable Length - Metric | 300mm |
| Cable Length - Imperial | 11.8" |
| Connector to Connector | RJ45 Plug to RJ45 Plug |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ROLINE |
| Part Number | 21.15.2970 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $8.14
-70%$8.14
$2.44Roline 21.15.2970 Ethernet Cable Cat6a 300 mm 11.8 " RJ45 Plug to Grey
Product details
| LAN Category | Cat6a |
| Cable Length - Metric | 300mm |
| Cable Length - Imperial | 11.8" |
| Connector to Connector | RJ45 Plug to RJ45 Plug |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ROLINE |
| Part Number | 21.15.2970 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| LAN Category | Cat6a |
| Cable Length - Metric | 300mm |
| Cable Length - Imperial | 11.8" |
| Connector to Connector | RJ45 Plug to RJ45 Plug |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ROLINE |
| Part Number | 21.15.2970 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










