
ROHDE & SCHWARZ HZ10R Test Lead Set, Banana Plug Stackable, Banana Plug Stackable, Red, 1 m
ROHDE & SCHWARZ HZ10R Test Lead Set, Banana Plug Stackable, Banana Plug Stackable, Red, 1 m
Product details
| Test Connector Type A | Banana Plug Stackable |
| Test Connector Type B | Banana Plug Stackable |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating | - |
| Insulator Colour | Red |
| Lead Length - Metric | 1m |
| Lead Length - Imperial | 39.6" |
| No. of Test Leads | 5 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ROHDE & SCHWARZ |
| Part Number | HZ10R |
| Quantity | Pack of 5 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $220.39
-70%$220.39
$66.12ROHDE & SCHWARZ HZ10R Test Lead Set, Banana Plug Stackable, Banana Plug Stackable, Red, 1 m
Product details
| Test Connector Type A | Banana Plug Stackable |
| Test Connector Type B | Banana Plug Stackable |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating | - |
| Insulator Colour | Red |
| Lead Length - Metric | 1m |
| Lead Length - Imperial | 39.6" |
| No. of Test Leads | 5 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ROHDE & SCHWARZ |
| Part Number | HZ10R |
| Quantity | Pack of 5 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Test Connector Type A | Banana Plug Stackable |
| Test Connector Type B | Banana Plug Stackable |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating | - |
| Insulator Colour | Red |
| Lead Length - Metric | 1m |
| Lead Length - Imperial | 39.6" |
| No. of Test Leads | 5 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ROHDE & SCHWARZ |
| Part Number | HZ10R |
| Quantity | Pack of 5 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











