
QUALTEK ELECTRONICS 331010-01 POWER CORD, IEC C20-IEC C19, 3M, 15A
Product details
| Connector Type A | IEC 60320 C20 |
| Connector Type B | IEC 60320 C19 |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | QUALTEK ELECTRONICS |
| Part Number | 331010-01 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
QUALTEK ELECTRONICS 331010-01 POWER CORD, IEC C20-IEC C19, 3M, 15A
Product details
| Connector Type A | IEC 60320 C20 |
| Connector Type B | IEC 60320 C19 |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | QUALTEK ELECTRONICS |
| Part Number | 331010-01 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector Type A | IEC 60320 C20 |
| Connector Type B | IEC 60320 C19 |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | QUALTEK ELECTRONICS |
| Part Number | 331010-01 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










