
PRO Signal PSG91422 USB Cable Type A Plug to Receptacle 3 m 9.8 ft 2.0 Black
Cable only
Product details
| Connector to Connector | Type A Plug to Type A Receptacle |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| USB Standard | USB 2.0 |
| Jacket Colour | Black |
| Electronic Marking | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG91422 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
PRO Signal PSG91422 USB Cable Type A Plug to Receptacle 3 m 9.8 ft 2.0 Black
Cable only
Product details
| Connector to Connector | Type A Plug to Type A Receptacle |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| USB Standard | USB 2.0 |
| Jacket Colour | Black |
| Electronic Marking | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG91422 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Cable only
Product details
| Connector to Connector | Type A Plug to Type A Receptacle |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| USB Standard | USB 2.0 |
| Jacket Colour | Black |
| Electronic Marking | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG91422 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










