
PRO Signal PSG90337 PSG90337 Computer Cable D Subminiature Plug 9 Way Socket 6.6 ft 2 m Grey
PRO Signal PSG90337 PSG90337 Computer Cable D Subminiature Plug 9 Way Socket 6.6 ft 2 m Grey
Product details
| Connector Type A | D Subminiature Plug, 9 Way |
| Connector Type B | D Subminiature Socket, 9 Way |
| Cable Length - Imperial | 6.6ft |
| Cable Length - Metric | 2m |
| Jacket Colour | Grey |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG90337 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $7.01
-70%$7.01
$2.10PRO Signal PSG90337 PSG90337 Computer Cable D Subminiature Plug 9 Way Socket 6.6 ft 2 m Grey
Product details
| Connector Type A | D Subminiature Plug, 9 Way |
| Connector Type B | D Subminiature Socket, 9 Way |
| Cable Length - Imperial | 6.6ft |
| Cable Length - Metric | 2m |
| Jacket Colour | Grey |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG90337 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector Type A | D Subminiature Plug, 9 Way |
| Connector Type B | D Subminiature Socket, 9 Way |
| Cable Length - Imperial | 6.6ft |
| Cable Length - Metric | 2m |
| Jacket Colour | Grey |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG90337 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










