
PRO Signal PSG03848 PSG03848 Displayport Male to Lead 10m Black - Lockable
- DisplayPort lockable plug to plug lead
- Gold plated contacts
- Ideal for PC's & A/V equipment with DisplayPort connections
Product details
| Connector Type A | DisplayPort Plug |
| Connector Type B | DisplayPort Plug |
| Cable Length - Imperial | 33ft |
| Cable Length - Metric | 10m |
| Jacket Colour | Black |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG03848 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $21.77
-70%$21.77
$6.53PRO Signal PSG03848 PSG03848 Displayport Male to Lead 10m Black - Lockable
- DisplayPort lockable plug to plug lead
- Gold plated contacts
- Ideal for PC's & A/V equipment with DisplayPort connections
Product details
| Connector Type A | DisplayPort Plug |
| Connector Type B | DisplayPort Plug |
| Cable Length - Imperial | 33ft |
| Cable Length - Metric | 10m |
| Jacket Colour | Black |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG03848 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- DisplayPort lockable plug to plug lead
- Gold plated contacts
- Ideal for PC's & A/V equipment with DisplayPort connections
Product details
| Connector Type A | DisplayPort Plug |
| Connector Type B | DisplayPort Plug |
| Cable Length - Imperial | 33ft |
| Cable Length - Metric | 10m |
| Jacket Colour | Black |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG03848 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










