
PRO Signal PSG03732 PSG03732 Fully Wired 15 Pin Svga Male to Monitor Lead 3m Black
- Fully wired plug to plug SVGA leads
- Double shielded leads with molded plugs
Product details
| Connector Type A | D Subminiature H/D Plug, VGA, 15 Way |
| Connector Type B | D Subminiature H/D Plug, VGA, 15 Way |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | Black |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG03732 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $24.25
-70%$24.25
$7.27PRO Signal PSG03732 PSG03732 Fully Wired 15 Pin Svga Male to Monitor Lead 3m Black
- Fully wired plug to plug SVGA leads
- Double shielded leads with molded plugs
Product details
| Connector Type A | D Subminiature H/D Plug, VGA, 15 Way |
| Connector Type B | D Subminiature H/D Plug, VGA, 15 Way |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | Black |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG03732 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- Fully wired plug to plug SVGA leads
- Double shielded leads with molded plugs
Product details
| Connector Type A | D Subminiature H/D Plug, VGA, 15 Way |
| Connector Type B | D Subminiature H/D Plug, VGA, 15 Way |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | Black |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG03732 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










