
PRO Signal PSG03440 PSG03440 Twin Core 3.5mm Stereo Jack Plug to Lead 3m Black
- Twin core 3.5mm stereo jack plug to plug lead
- Moulded plugs & strain reliefs
Product details
| Connector Type A | 3.5mm Stereo Jack Plug |
| Connector Type B | 3.5mm Stereo Jack Plug |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | Black |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG03440 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
PRO Signal PSG03440 PSG03440 Twin Core 3.5mm Stereo Jack Plug to Lead 3m Black
- Twin core 3.5mm stereo jack plug to plug lead
- Moulded plugs & strain reliefs
Product details
| Connector Type A | 3.5mm Stereo Jack Plug |
| Connector Type B | 3.5mm Stereo Jack Plug |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | Black |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG03440 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- Twin core 3.5mm stereo jack plug to plug lead
- Moulded plugs & strain reliefs
Product details
| Connector Type A | 3.5mm Stereo Jack Plug |
| Connector Type B | 3.5mm Stereo Jack Plug |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | Black |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG03440 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










