
PRO Signal PS11269 PS11269 9 Pin D Sub (DB9) Male to Female Lead 5m
- For use with switch boxes or as an extension
- Wired 1-1
Cable only
Product details
| Connector Type A | D Subminiature Plug, 9 Way |
| Connector Type B | D Subminiature Socket, 9 Way |
| Cable Length - Imperial | 16.4ft |
| Cable Length - Metric | 5m |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PS11269 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $21.28
-70%$21.28
$6.38PRO Signal PS11269 PS11269 9 Pin D Sub (DB9) Male to Female Lead 5m
- For use with switch boxes or as an extension
- Wired 1-1
Cable only
Product details
| Connector Type A | D Subminiature Plug, 9 Way |
| Connector Type B | D Subminiature Socket, 9 Way |
| Cable Length - Imperial | 16.4ft |
| Cable Length - Metric | 5m |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PS11269 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- For use with switch boxes or as an extension
- Wired 1-1
Cable only
Product details
| Connector Type A | D Subminiature Plug, 9 Way |
| Connector Type B | D Subminiature Socket, 9 Way |
| Cable Length - Imperial | 16.4ft |
| Cable Length - Metric | 5m |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PS11269 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










