PRO POWER HVR150BK Cable Tie, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 150 mm, 7.6 mm, 35 mm
Product details
| Cable Tie Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Tie Colour | Black |
| Cable Tie Length | 150mm |
| Cable Tie Width | 7.6mm |
| Cable Bundle Diameter Max | 35mm |
| Tensile Strength Pounds | - |
| Tensile Strength N/m² | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO POWER |
| Part Number | HVR150BK |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN |
$3.89PRO POWER HVR150BK Cable Tie, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 150 mm, 7.6 mm, 35 mm
Product details
| Cable Tie Colour | Black |
| Cable Tie Length | 150mm |
| Cable Tie Width | 7.6mm |
| Tensile Strength N/m² | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO POWER |
| Part Number | HVR150BK |
| Quantity | Pack of 100 |
| Cable Tie Length | 150mm |
| Cable Tie Width | 7.6mm |