Orion Fans OD6010-12HB OD6010-12HB DC Axial Fan 12 V Square 60 mm 10 Ball Bearing 19.8 CFM
HomeStore
This is a OD6010-12HB DC Axial Fan , 12 V, Square, 60 mm, 10 mm, Ball Bearing, 19.8 CFM product from ORION FANS with the model number OD6010-12HB
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OD6010-12HB
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OD6010-12HB
Description
Part Number OD6010-12HB
Orion Fans OD6010-12HB OD6010-12HB DC Axial Fan 12 V Square 60 mm 10 Ball Bearing 19.8 CFM | Tanotis