Orion Fans OD1238-24HBXJ01A OD1238-24HBXJ01A DC Axial Fan 24 V Square 120 mm 38 Ball Bearing 250 CFM New
HomeStore
This is a OD1238-24HBXJ01A DC Axial Fan , 24 V, Square, 120 mm, 38 mm, Ball Bearing, 250 CFM New product from ORION FANS with the model number OD1238-24HBXJ01A
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OD1238-24HBXJ01A
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Enhanced Product Overview EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OD1238-24HBXJ01A
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number OD1238-24HBXJ01A
Orion Fans OD1238-24HBXJ01A OD1238-24HBXJ01A DC Axial Fan 24 V Square 120 mm 38 Ball Bearing 250 CFM New | Tanotis