ORION FANS OD1225-24HB02A DC Axial Fan, 24 V, Square, 120 mm, 25 mm, Ball Bearing, 120 CFM
Product details
Other details
| Brand | ORION FANS |
| Part Number | OD1225-24HB02A |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |