Orion Fans OA92EC-UR-1WBXC AC Axial Fan 110V / 220V Square 92 mm 25 Ball Bearing 56 CFM
HomeStore
This is a OA92EC-UR-1WBXC AC Axial Fan , 110V / 220V, Square, 92 mm, 25 mm, Ball Bearing, 56 CFM product from ORION FANS with the model number OA92EC-UR-1WBXC
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OA92EC-UR-1WBXC
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OA92EC-UR-1WBXC
Description
Part Number OA92EC-UR-1WBXC
Orion Fans OA92EC-UR-1WBXC AC Axial Fan 110V / 220V Square 92 mm 25 Ball Bearing 56 CFM | Tanotis