ON SEMICONDUCTOR BYW29-200G Fast / Ultrafast Diode, 200 V, 8 A, Single, 1.3 V, 35 ns, 100 A
HomeStore
This is a Fast / Ultrafast Diode, 200 V, 8 A, Single, 1.3 V, 35 ns, 100 A product from ON SEMICONDUCTOR with the model number BYW29-200G
Other details
Brand ON SEMICONDUCTOR
Part Number BYW29-200G
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand ON SEMICONDUCTOR
Part Number BYW29-200G
Description
Part Number BYW29-200G
ON SEMICONDUCTOR BYW29-200G Fast / Ultrafast Diode, 200 V, 8 A, Single, 1.3 V, 35 ns, 100 A | Tanotis