Nexperia BUK9K17-60EX BUK9K17-60EX Dual Mosfet N Channel 60 V 26 A 0.0124 ohm
HomeStore
Other details
Brand NEXPERIA
Part Number BUK9K17-60EX
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand NEXPERIA
Part Number BUK9K17-60EX
Part Number BUK9K17-60EX
Nexperia BUK9K17-60EX BUK9K17-60EX Dual Mosfet N Channel 60 V 26 A 0.0124 ohm | Tanotis