Murata DSS1NB32A222Q93A Feedthrough Capacitor 2200 pF 100 V 6 A Radial Through Hole ± 10%
HomeStore
This is a DSS1NB32A222Q93A Feedthrough Capacitor , 2200 pF, 100 V, 6 A, Radial, Through Hole, ± 10% product from MURATA with the model number DSS1NB32A222Q93A
Other details
Brand MURATA
Part Number DSS1NB32A222Q93A
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand MURATA
Part Number DSS1NB32A222Q93A
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number DSS1NB32A222Q93A
Murata DSS1NB32A222Q93A Feedthrough Capacitor 2200 pF 100 V 6 A Radial Through Hole ± 10% | Tanotis