Multicomp R-132G7210100CC RF / Coaxial Cable Assembly IP67 U.FL Right Angle Plug SMA Bulkhead Jack 1.37mm 50 ohm 3.9 "
HomeStore
This is a RF / Coaxial Cable Assembly, IP67, U.FL Right Angle Plug, SMA Bulkhead Jack, 1.37mm, 50 ohm, 3.9 " product from MULTICOMP with the model number R-132G7210100CC
Product details
Connector Type A U.FL Right Angle Plug
Connector Type B SMA Bulkhead Jack
Coaxial Cable Type 1.37mm
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 3.9"
Cable Length - Metric 100mm
Jacket Colour Black
Product Range -
Other details
Brand MULTICOMP
Part Number R-132G7210100CC
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Coaxial Cable Type 1.37mm
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 3.9"
Cable Length - Metric 100mm
Jacket Colour Black
Product Range -
Other details
Brand MULTICOMP
Part Number R-132G7210100CC
Description
Coaxial Cable Type 1.37mm
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 3.9"
Cable Length - Metric 100mm
Part Number R-132G7210100CC
Multicomp R-132G7210100CC RF / Coaxial Cable Assembly IP67 U.FL Right Angle Plug SMA Bulkhead Jack 1.37mm 50 ohm 3.9 " | Tanotis