MULTICOMP MC3090081 35 X 75MM SILICA GEL, 10G, 35MM X 75MM, PK100
Product details
| Material | Silica Gel |
| Weight | 10g |
| External Depth | 35mm |
| Product Range | - |
| External Length / Height | 75mm |
| Standard | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC3090081 35 X 75MM |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN | |
| Safety Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $30.82
-70%$30.82
$9.25MULTICOMP MC3090081 35 X 75MM SILICA GEL, 10G, 35MM X 75MM, PK100
Product details
| Material | Silica Gel |
| Weight | 10g |
| External Depth | 35mm |
| Product Range | - |
| External Length / Height | 75mm |
| Standard | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC3090081 35 X 75MM |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN | |
| Safety Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Material | Silica Gel |
| Weight | 10g |
| External Depth | 35mm |
| Product Range | - |
| External Length / Height | 75mm |
| Standard | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC3090081 35 X 75MM |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN | |
| Safety Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.