MULTICOMP MC25121WF1000T4E RES, THICK FILM, 100R, 1%, 1W, 2512
HomeStore
This is a RES, THICK FILM, 100R, 1%, 1W, 2512 product from MULTICOMP with the model number MC25121WF1000T4E
Product details
Resistance 100ohm
Voltage Rating 500V
Resistor Case Style 2512 [6432 Metric]
Power Rating 1W
Resistance Tolerance ± 1%
Product Range MC Series
Packaging Cut Tape
Resistor Element Type Thick Film
Temperature Coefficient ± 100ppm/°C
Automotive Qualification Standard -
Other details
Brand MULTICOMP
Part Number MC25121WF1000T4E
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-71%
Product details
Resistance 100ohm
Voltage Rating 500V
Power Rating 1W
Resistance Tolerance ± 1%
Product Range MC Series
Packaging Cut Tape
Other details
Brand MULTICOMP
Part Number MC25121WF1000T4E
Description
Resistance 100ohm
Voltage Rating 500V
Power Rating 1W
Resistance Tolerance ± 1%
Part Number MC25121WF1000T4E
MULTICOMP MC25121WF1000T4E RES, THICK FILM, 100R, 1%, 1W, 2512 | Tanotis