MULTICOMP MC1206S4F1003T5E RES, THICK FILM, 100K, 1%, 0.25W, 1206
HomeStore
This is a RES, THICK FILM, 100K, 1%, 0.25W, 1206 product from MULTICOMP with the model number MC1206S4F1003T5E
Product details
Resistance 100kohm
Resistor Case Style 1206 [3216 Metric]
Resistor Element Type Thick Film
Voltage Rating 200V
Resistance Tolerance ± 1%
Product Range MC Series
Automotive Qualification Standard -
Temperature Coefficient ± 100ppm/°C
Power Rating 250mW
Packaging Cut Tape
Other details
Brand MULTICOMP
Part Number MC1206S4F1003T5E
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-69%
Product details
Resistance 100kohm
Voltage Rating 200V
Resistance Tolerance ± 1%
Product Range MC Series
Power Rating 250mW
Packaging Cut Tape
Other details
Brand MULTICOMP
Part Number MC1206S4F1003T5E
Description
Resistance 100kohm
Voltage Rating 200V
Resistance Tolerance ± 1%
Power Rating 250mW
Part Number MC1206S4F1003T5E
MULTICOMP MC1206S4F1003T5E RES, THICK FILM, 100K, 1%, 0.25W, 1206 | Tanotis