
MULTICOMP 2CT3004-W08300 Circular Cable Assembly, Crimp Socket, Free Ends, 3.28 ft, 1 m, Black
MULTICOMP 2CT3004-W08300 Circular Cable Assembly, Crimp Socket, Free Ends, 3.28 ft, 1 m, Black
Product details
| Cable Length - Metric | 1m |
| Connector Type B | Free Ends |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | Circular 8 Position Receptacle |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 3.28ft |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 2CT3004-W08300 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
MULTICOMP 2CT3004-W08300 Circular Cable Assembly, Crimp Socket, Free Ends, 3.28 ft, 1 m, Black
Product details
| Cable Length - Metric | 1m |
| Connector Type B | Free Ends |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | Circular 8 Position Receptacle |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 3.28ft |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 2CT3004-W08300 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Cable Length - Metric | 1m |
| Connector Type B | Free Ends |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | Circular 8 Position Receptacle |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 3.28ft |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 2CT3004-W08300 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










