
MULTICOMP 24-02L-1-TGG RF / Coaxial Connector, SMB Coaxial, Straight Jack, Solder, 50 ohm, RG174, Beryllium Copper
MULTICOMP 24-02L-1-TGG RF / Coaxial Connector, SMB Coaxial, Straight Jack, Solder, 50 ohm, RG174, Beryllium Copper
Product details
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold Plated Contacts |
| Connector Type | SMB Coaxial |
| Coaxial Termination | Clamp |
| Connector Mounting | Cable Mount |
| Connector Body Style | Straight Jack |
| Coaxial Cable Types | RG174 |
| Impedance | 50ohm |
| Product Range | - |
| Frequency Max | 4GHz |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 24-02L-1-TGG |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $12.12
-70%$12.12
$3.64MULTICOMP 24-02L-1-TGG RF / Coaxial Connector, SMB Coaxial, Straight Jack, Solder, 50 ohm, RG174, Beryllium Copper
Product details
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold Plated Contacts |
| Connector Type | SMB Coaxial |
| Coaxial Termination | Clamp |
| Connector Mounting | Cable Mount |
| Connector Body Style | Straight Jack |
| Coaxial Cable Types | RG174 |
| Impedance | 50ohm |
| Product Range | - |
| Frequency Max | 4GHz |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 24-02L-1-TGG |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold Plated Contacts |
| Connector Type | SMB Coaxial |
| Coaxial Termination | Clamp |
| Connector Mounting | Cable Mount |
| Connector Body Style | Straight Jack |
| Coaxial Cable Types | RG174 |
| Impedance | 50ohm |
| Product Range | - |
| Frequency Max | 4GHz |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 24-02L-1-TGG |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.









