MUELLER ELECTRIC BU-4150029MM500 RF / Coaxial Cable Assembly, SMA Plug to SMA Plug, RG316, 50 ohm, 19.7 ", 500 mm
HomeStore
Product details
Technical Specifications
Find similar products
Connector to Connector
SMA Plug to SMA Plug
Impedance
50ohm
Cable Length - Metric
500mm
Open menu
Product Range
BU-4150029 Series
Find similar products
Coaxial Cable Type
RG316
Cable Length - Imperial
19.7"
Open menu
Jacket Colour
SVHC
No SVHC (19-Jan-2021)
Other details
Brand MUELLER ELECTRIC
Part Number BU-4150029MM500
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Technical Specifications
Connector to Connector
SMA Plug to SMA Plug
Impedance
50ohm
Cable Length - Metric
500mm
Product Range
BU-4150029 Series
Coaxial Cable Type
RG316
Cable Length - Imperial
19.7"
Jacket Colour
SVHC
No SVHC (19-Jan-2021)
Other details
Brand MUELLER ELECTRIC
Part Number BU-4150029MM500
50ohm
500mm
19.7"
Part Number BU-4150029MM500
MUELLER ELECTRIC BU-4150029MM500 RF / Coaxial Cable Assembly, SMA Plug to SMA Plug, RG316, 50 ohm, 19.7 ", 500 mm | Tanotis