MUELLER ELECTRIC BU-4150029MM150 RF / Coaxial Cable Assembly, SMA Plug to SMA Plug, RG316, 50 ohm, 5.9 ", 150 mm
Product details
Other details
| Brand | MUELLER ELECTRIC |
| Part Number | BU-4150029MM150 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |