
MOLEX 15134-0302 Mains Power Cord, 3Pos, PicoBlade Crimp Socket, PicoBlade Crimp Socket, 5.9 ", 150 mm, Black
MOLEX 15134-0302 Mains Power Cord, 3Pos, PicoBlade Crimp Socket, PicoBlade Crimp Socket, 5.9 ", 150 mm, Black
Product details
| Connector Type A | PicoBlade Crimp Socket |
| Connector Type B | PicoBlade Crimp Socket |
| Cable Length - Imperial | 5.9" |
| Cable Length - Metric | 150mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | PicoBlade 15134 Series |
Other details
| Brand | MOLEX |
| Part Number | 15134-0302 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN | |
| Product Change Notice EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
MOLEX 15134-0302 Mains Power Cord, 3Pos, PicoBlade Crimp Socket, PicoBlade Crimp Socket, 5.9 ", 150 mm, Black
Product details
| Connector Type A | PicoBlade Crimp Socket |
| Connector Type B | PicoBlade Crimp Socket |
| Cable Length - Imperial | 5.9" |
| Cable Length - Metric | 150mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | PicoBlade 15134 Series |
Other details
| Brand | MOLEX |
| Part Number | 15134-0302 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN | |
| Product Change Notice EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector Type A | PicoBlade Crimp Socket |
| Connector Type B | PicoBlade Crimp Socket |
| Cable Length - Imperial | 5.9" |
| Cable Length - Metric | 150mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | PicoBlade 15134 Series |
Other details
| Brand | MOLEX |
| Part Number | 15134-0302 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN | |
| Product Change Notice EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











