MALICO MBH27002-25P/2.6 Heat Sink, BGA, Black Anodized, BGA, 3.3 °C/W, 25 mm, 27 mm, 27 mm
HomeStore
Product details
External Diameter - Metric -
Packages Cooled BGA
Heat Sink Material Aluminium
Thermal Resistance 3.3°C/W
External Length - Imperial 1.06"
External Length - Metric 27mm
External Width - Metric 27mm
External Diameter - Imperial -
External Height - Metric 25mm
External Height - Imperial 0.98"
External Width - Imperial 1.06"
Product Range -
Other details
Brand MALICO
Part Number MBH27002-25P/2.6
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Application Note EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
External Diameter - Metric -
Packages Cooled BGA
Heat Sink Material Aluminium
Thermal Resistance 3.3°C/W
External Length - Metric 27mm
External Width - Metric 27mm
External Diameter - Imperial -
External Height - Metric 25mm
Product Range -
Other details
Brand MALICO
Part Number MBH27002-25P/2.6
Quantity Each
Thermal Resistance 3.3°C/W
External Length - Metric 27mm
External Width - Metric 27mm
External Height - Metric 25mm
Part Number MBH27002-25P/2.6
MALICO MBH27002-25P/2.6 Heat Sink, BGA, Black Anodized, BGA, 3.3 °C/W, 25 mm, 27 mm, 27 mm | Tanotis