LAIRD TECHNOLOGIES ZKW-MON-50/10 TAPE, WIRE MESH, 50MM
  • Compliant with BS6527, VDE and FCC radiation limits
Product details
Tape Colour -
Tape Type Conductive Shielding
Tape Width - Metric 50mm
Tape Backing Material -
Tape Width - Imperial 1.97"
Product Range -
Tape Length - Imperial 32.81ft
Tape Length - Metric 10m
Other details
Brand LAIRD TECHNOLOGIES
Part Number ZKW-MON-50/10
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Tape Colour -
Tape Type Conductive Shielding
Tape Width - Metric 50mm
Tape Backing Material -
Tape Width - Imperial 1.97"
Product Range -
Tape Length - Imperial 32.81ft
Tape Length - Metric 10m
Other details
Brand LAIRD TECHNOLOGIES
Part Number ZKW-MON-50/10
Description
Tape Width - Metric 50mm
Tape Width - Imperial 1.97"
Part Number ZKW-MON-50/10
LAIRD TECHNOLOGIES ZKW-MON-50/10 TAPE, WIRE MESH, 50MM | Tanotis