![Kyocera AVX W2H11A4718AT1F W2H11A4718AT1F Feedthrough Capacitor 470 pF 100 V 500 mA 0805 [2012 Metric] Surface Mount -20% +50% New](https://img.tanotron.shop/images/product/kyocera-avx-w2h11a4718at1f-w2h11a4718at1f-feedthrough-capacitor-470-pf-100-v-500-ma-0805-2012-metric-surface-mount-20-50-new-1.jpg)
Kyocera AVX W2H11A4718AT1F W2H11A4718AT1F Feedthrough Capacitor 470 pF 100 V 500 mA 0805 [2012 Metric] Surface Mount -20% +50% New