![KYOCERA AVX TAJC685K050RNJ Surface Mount Tantalum Capacitor, 6.8 µF, 50 V, 2312 [6032 Metric], ± 10%, 1 ohm, C](https://img.tanotron.shop/images/product/kyocera-avx-tajc685k050rnj-surface-mount-tantalum-capacitor-6-8-micro-f-50-v-2312-6032-metric-plusmn-10-1-ohm-c-1.jpg)
KYOCERA AVX TAJC685K050RNJ Surface Mount Tantalum Capacitor, 6.8 µF, 50 V, 2312 [6032 Metric], ± 10%, 1 ohm, C