JOHANSON TECHNOLOGY 0915AT43A0026E ANTENNA, CERAMIC, 915MHZ
This is a ANTENNA, CERAMIC, 915MHZ product from JOHANSON TECHNOLOGY with the model number 0915AT43A0026E
Product details
Antenna Case Size 7mm x 2mm x 1.2mm
Centre Frequency 915MHz
Product Range -
Other details
Brand JOHANSON TECHNOLOGY
Part Number 0915AT43A0026E
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Application Note EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Centre Frequency 915MHz
Product Range -
Other details
Brand JOHANSON TECHNOLOGY
Part Number 0915AT43A0026E
Product Information
Shipping & Returns
Description
Centre Frequency 915MHz
Part Number 0915AT43A0026E
JOHANSON TECHNOLOGY 0915AT43A0026E ANTENNA, CERAMIC, 915MHZ | Tanotis